Opuszczony basen

Brak czasu i na blogu cisza... na szczęście udało mi się siąść i pokazać coś nowego.
Opuszczony basen Cracovii w Krakowie.

"Zaniedbywane od lat dawne baseny Cracovii,  mają zostać odrestaurowane, postać tam ma Centrum Sportowo - Rehabilitacyjnego. Budowę kompleksu sportowego na tych 3 hektarach rozpocznie się do końca 2013 roku i potrwa ok 3 lata. 
Do 2016 roku powstaną tam miejsca sportowe, rekreacyjne, medyczne i gastronomiczne, m.in SPA, siłownia, fitness, gabinety lekarskie. Prawdopodobnie pojawi się też mała hala z boiskami do siatkówki, piłki halowej, koszykówki i badmintona, a także plac zabaw i hotel."

Puki co nic się tam nie dzieje. Szkoda, że nie zrobią z tego atrakcji na upalne lato dla wszystkich. Odkryty basen w Krakowie i to w takim miejscu... marzenie! Tym czasem zapowiada się droga atrakcja tylko dla wybranych.

 

Komentarze

 1. miejsce jak i zdjęcia z klimatem

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet woda w nim jeszcze jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne zdjęcia. Byłem tam jakoś na początku tego roku, ze zdjęć jakoś średnio byłem zadowolony, więc nawet nie wrzucałem na bloga.. A potem słyszałem że zostało to wyburzone, a tu prosze, może powtórze swoją sesję, skoro jest jeszcze szansa:P

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe bardzo klimatyczne miejsce, wdzięczne fotograficznie :) Bardzo dobre dokumentalne zdjęcie

  OdpowiedzUsuń
 5. WoooooooW! Ale klimat... Wieczorem przy zachodzącym słońcu, albo tuż po zachodzie to było by tam dopiero mrocznie... Niezłe zdjęcia, niezły klimat.. Też byłem na opuszczonym basenie jakiś czas temu, ale ten mój był zupełnie inny... :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty