Opuszczony budynek w środku Krakowa

Dawno nie dodawałam zdjęć opuszczonych miejsc, dawno też nigdzie nie byłam. Korzystając z pogody i wolnego czasu postanowiłam się przejść szczególnie, że budynek jest niedaleko mojego domu. Stare Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży znajduje się w środku miasta. Budynek jest strasznie zdewastowany i stary. Ściany ze słomy, stare okna, instalacja elektryczna zdemontowana, wszystko wyniesione, nawet luksfery ktoś próbował odzyskać. Ogólnie mało ciekawy budynek choć słońce które wpadało przez okna tuż przed zachodem dawało piękne światło w środku. Trzeba też uważać na bezdomnych którzy tam nocują.
Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe opuszczone miejsca do których jest łatwy dostęp proszę pisać :)Komentarze

  1. Takie opuszczone miejsca mają swój klimat. Szczególnie jak się pójdzie samemu... Mnie najbardziej w pamięć zapadł wypad do Magnusa w Bystrej (http://sebazwiedza.pl/magnus-opuszczony-osrodek-wczasowy-w-bystrej/) który był wtedy jeszcze w naprawdę świetnym stanie. tak jakby czas zatrzymał się w miejscu...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właśnie takie miejsca lubię, gdzie jest jeszcze ślad przeszłości a nie tylko ślad wandali. Ten budynek był doszczętnie ograbiony. Trafiłam na fajne światło które uratowało klimat tego miejsca. Dużo jest taki opuszczonych miejsc ale nie zawsze mam odwagę wejść. Nie lubię dyskusji z ochroną albo tubylcami :).

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty